«Щасливий Дім» – казка, що відкриває колекцію «Казки Щасливого Дому» із 30-ти казок для дітей та дорослих.
“Вранці, як з’являються перші промені Сонця, Дім відправляє Казки в дорогу. Дім відчиняє свої двері – і Казки, одна за одною, підіймаються у височінь…”
Ця красива і мудра історія про Щасливий Дім, його мешканців, сусідів і всіх нас, хто живе на нашій Землі…
Ласкаво просимо до Щасливого Дому, де живуть Казки!

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Живе у Світі Дім із великими очима – вікнами… Дім цей щасливий. Чому? Мабуть, тому, що ті, хто його колись будував, дивилися на Світ щасливімя очима.

Дім стоїть на гірці, поряд з ним – луг, трохи далі за озером починається ліс. У нього багато сусідів! Вони дуже дружні!

Коли приходить Весна, Дім любить гріти свої стіни на Сонце. Йому подобається слухати пташиний спів і бачити нові листочки, коли вони з’являються і ростуть на деревах.

Коли настає Літо, Дім любить відчувати запах різнокольорових квітів, спостерігати за гарними Метеликами, що пурхають у лузі, і слухати, як Коник грає на маленькій зеленій скрипці.

Дім також любить Осінь. Він радується, відчуваючи чудовий аромат стиглих яблук. Він любить слухати, як краплі дощу стукають по його даху, і дивитися, як змінюється колір листя на деревах.

Коли приходить Зима, Дім любить відчувати морозне свіже повітря. Він слухає тишу і дивиться, як білий пухнастий сніг покриває все навколо.

А ще у цьому Дому живуть Казки… Так-так! Казки! Казки можна побачити лиш там, де добре… Які ж вони, Казки, гарні! Вони схожі на чудових, яскравих, співочих птахів. Їхні крила виблискують на Сонці всіма кольорами веселки.
Всі – різні: великі та маленькі, веселі та не дуже.
У Щаслівым Дому Казки з’являються щовечора, а щойно починається день – відлітають. Куди? Куди їм треба…

Звідки вони? Невідомо… Дім не знає також: з’являються – і все. Прилітають, кружляють у Небі різнобарвними птахами. Тільки крила виблискують… Кожного вечора Казки знову збираються у Щасливий Дім.
Вони обережно сідають на ґанок. Дім зустрічає їх лагідно, усміхається задумливо, згадуючи щось своє.

Щасливий Дім пригощає Казки теплим запашним чаєм, фруктами та хлібом зі смачним яблучним варенням. Дім намагається, щоб Казкам завжди було тепло та затишно. Він про них піклується, прислухається уважно: «Може, вам щось потрібно?»

Казки Дім люблять. Вони піклуються про нього, діляться дивовижними історіями про наш Cвіт. Дім любить їх слухати. Навіть Мишенята, які теж живуть у Дому і зазвичай люблять хихикати та шелестіти, замовкають і слухають…

Вітер також любить слухати Казки, а іноді грає на трубі ніжну мелодію для всіх…

Коли настає ніч і великі і малі Зірки з’являються у Небі, поступово стаючи все яскравішими, Щасливий Дім дбайливо вкриває Казки м’якою теплою ковдрою.

Коли всі сплять, Щасливий Дім любить дивитися на зоряне Небо. А ще Дім завжди просить Зірки та Хмарку, щоб вони подарували Казкам добрі сни…

Вранці, як з’являються перші промені Сонця, Дім відправляє Казки в дорогу…

Дім відчиняє свої двері – і Казки, одна за одною, підіймаються у височінь…
Казки легко змахують різнобарвними крилами і зникають у синьому Небі. Дім не знає, куди вони летять і коли повернуться. Він дивиться в Небо великими очима-вікнами і чекає.

Щасливий Дім зустрічає Казки, щоб на початку нового дня знову відправити їх у дорогу. Летять Казки у Світ! Ласкаво і дбайливо торкаються наших сердець своїми крилами, підтримуючи тепло Любові на Землі…


ILLUSTRATIONS PRINT